Farel College

Vacature docent natuurkunde

24 juni 2024

Zwaartekracht, licht, geluid, beweging en tijd, breng jij jouw enthousiasme hiervoor over op onze leerlingen? Dan zoeken wij jou!

Voor onze leerlingen verzorg jij met passie de lessen natuurkunde over de verschillende natuurverschijnselen. In lessen van 70 minuten deel jij je kennis. Je gebruikt daarbij verschillende (praktische) werkvormen en stimuleert de leerlingen om het beste in zichzelf naar boven te halen.

Je lessen geef je voornamelijk in de vwo bovenbouw. Daarnaast verzorg je ook een module NLT.

Je maakt deel uit van een enthousiaste vakgroep natuurkunde. Onze sfeer is open en informeel. We werken hard, maar hebben ook ruimte voor humor en plezier. In ons professionele team dagen we elkaar uit om verder te groeien en te ontwikkelen in ons vak én als persoon.

Enthousiast geworden?
Stichting Meerscholen Amersfoort – docent natuurkunde

Nieuws