Farel College

Uitreiking boeken aan het Taalcentrum

5 juli 2018

De opbrengst van de aan de leesmarathon gekoppelde sponsoractie brugklas was maar liefst 1270 euro! Dank  aan iedereen voor de gulle medewerking. Met het geld hebben we boeken aangeschaft voor het Taalcentrum in Amersfoort. Op 2 juli gingen we met een aantal brugklasleerlingen naar de school toe om de boeken te overhandigen. We werden zeer hartelijk ontvangen en rondgeleid. De meer dan 70 boeken die we namens alle brugklasleerlingen mochten geven, zijn ontzettend welkom op het Taalcentrum. De school had een beperkte en verouderde collectie boeken en richt momenteel een eigen bibliotheek in. In alle klassen waar Meru, Amber en Rogier vertelden over de leesmarathon kregen ze applaus. We waren enorm onder de indruk van het grote enthousiasme en de dankbaarheid van docenten en leerlingen van het Taalcentrum.

Nieuws

18 april 2024

Vacature docent geschiedenis / maatschappijleer

Lees meer...

Vacature docent godsdienst

8 april 2024

The Soapbox Challenge

Wat zijn we trots op onze leerlingen…!

Lees meer...

Project burgerschap en sociale stage

2 april 2024

Vacature docent Engels

Wil jij onderdeel zijn van een enthousiaste vakgroep en breng jij jouw passie voor de Engelse taal graag over op onze leerlingen? Dan zoeken wij jou.., als docent Engels bij ons op school! Bekijk hier onze vacature

Lees meer...

18 maart 2024

De digitale aanmeldweek komt eraan!

We kijken er enorm naar uit om nieuwe leerlingen te verwelkomen op onze wereldschool!

Lees meer...

Farel Academy Day

14 maart 2024

Farel Reflectie in Sint Joriskerk

Op dinsdag 19 maart start om 18.15 uur een bijzondere avond in de Sint Joriskerk in Amersfoort voor de leerlingen uit havo 4 en vwo 5. De avond begint met een gezamenlijke reflectie met diverse sprekers en muzikanten. Daarna kunnen leerlingen verschillende workshops volgen waarvoor zij zich tijdens de godsdienstles hebben ingeschreven. Hiervoor staan diverse […]

Lees meer...

14 maart 2024

Surveillanten gezocht

Tijdens toetsweken en de centrale examens hebben we veel surveillanten nodig. We horen regelmatig dat ouders, opa’s, oma’s, buren of gepensioneerden het leuk vinden om hier een steentje aan bij te dragen. Kent u iemand, of vindt u het zelf leuk om (met vergoeding) ons één of meerdere dagdelen te ondersteunen? Stuur dan een mail […]

Lees meer...

Voorbereiding examens