Farel College

The Soapbox Challenge

8 april 2024

Afgelopen week vond er een Engelstalige spreekwedstrijd plaats voor leerlingen die tweetalig onderwijs (TTO) volgen bij ons op school. Onze leerlingen hebben fantastische speeches gehouden over ‘AI: yes or no?, ‘What I’m passionate about’ en ‘current global issues’. Het waren 6 fantastische en gevarieerde speeches die allemaal met verve gebracht werden. De jury had een moeilijke klus om de winnaars aan te wijzen, maar uiteindelijk is het de jury toch gelukt om tot een beslissing te komen.

We feliciteren Celina met haar speech ‘The Silent Genocide in Congo’, en Alice met haar speech over de effecten van social media. Op 11 april zullen zij het Farel vertegenwoordigen en deelnemen aan de officiële selectie ronde georganiseerd door het Nuffic (de Nederlandse organisatie voor internationalisering en tto). Heel veel succes en plezier bij de volgende ronde!

Nieuws

18 april 2024

Vacature docent geschiedenis / maatschappijleer

Lees meer...

Vacature docent godsdienst

8 april 2024

The Soapbox Challenge

Wat zijn we trots op onze leerlingen…!

Lees meer...

Project burgerschap en sociale stage

2 april 2024

Vacature docent Engels

Wil jij onderdeel zijn van een enthousiaste vakgroep en breng jij jouw passie voor de Engelse taal graag over op onze leerlingen? Dan zoeken wij jou.., als docent Engels bij ons op school! Bekijk hier onze vacature

Lees meer...

18 maart 2024

De digitale aanmeldweek komt eraan!

We kijken er enorm naar uit om nieuwe leerlingen te verwelkomen op onze wereldschool!

Lees meer...

Farel Academy Day

14 maart 2024

Farel Reflectie in Sint Joriskerk

Op dinsdag 19 maart start om 18.15 uur een bijzondere avond in de Sint Joriskerk in Amersfoort voor de leerlingen uit havo 4 en vwo 5. De avond begint met een gezamenlijke reflectie met diverse sprekers en muzikanten. Daarna kunnen leerlingen verschillende workshops volgen waarvoor zij zich tijdens de godsdienstles hebben ingeschreven. Hiervoor staan diverse […]

Lees meer...

14 maart 2024

Surveillanten gezocht

Tijdens toetsweken en de centrale examens hebben we veel surveillanten nodig. We horen regelmatig dat ouders, opa’s, oma’s, buren of gepensioneerden het leuk vinden om hier een steentje aan bij te dragen. Kent u iemand, of vindt u het zelf leuk om (met vergoeding) ons één of meerdere dagdelen te ondersteunen? Stuur dan een mail […]

Lees meer...

Voorbereiding examens