Farel College

Overstap naar Microsoft Office 365

7 juni 2022

In het weekend van 25 en 26 juni stapt het Farel College over op Microsoft Office 365. Wanneer op vrijdag 24 juni na 17.00 uur een e-mail gestuurd wordt, kan het zijn dat dit bericht in ‘het niets’ verdwijnt. De overstap is technisch geregeld, alleen duurt het enige tijd voordat dit wereldwijd op allerlei servers is verwerkt. Het kan variëren van enkele uren tot een paar dagen. Mail ons bij voorkeur niet vanaf vrijdag 24 juni 17.00 uur tot zondag 26 juni 24.00 uur.

Wat verandert er?

Onze leerlingen worden apart geïnformeerd over de veranderingen die deze overstap met zich mee brengt. Vanaf bovengenoemd weekend lezen de leerlingen hun e-mail in Microsoft Outlook en werken ze in bekende programma’s als Word, Excel en PowerPoint. Dat kunnen ze zowel online doen, als lokaal op hun laptop. Iedere leerling mag op maximaal vijf computers het Office-pakket te installeren.

De Google-omgeving die nu door onze leerlingen wordt gebruikt, houden we nog minstens één jaar in de lucht. Zij raken dus geen spullen kwijt en kunnen eventueel documenten van de ene naar de andere digitale werkomgeving overzetten. Werken in de nieuwe omgeving wordt aan het begin van het volgend schooljaar door docenten en mentoren verder begeleid.

Nieuws

Schoolfotograaf

Ouderavonden

15 augustus 2023

Eerste schoolweek

Op dinsdag 22 augustus start het schooljaar voor de leerlingen. Na ontvangst in de aula volgt kennismaking met de mentor/tutor. Voor de leerlingen van klas 1, 2 en 3 liggen in het lokaal pakketjes met (werk)boeken van school klaar. De leerlingen worden verwacht om: Brugklassen:                      […]

Lees meer...

Diploma-uitreiking

14 juni 2023

Examenuitslag

Bekendmaking van de uitslag van de examens van het eerste tijdvak is op woensdag 14 juni. Tussen 14.00 uur en 15.00 uur bellen de mentoren de uitslag door aan alle leerlingen. Om 15.00 uur ontvangen mentoren de nog-niet-geslaagde leerlingen op school. Om 16.00 uur ontvangen mentoren de geslaagde leerlingen op school. Op donderdag 15 juni is […]

Lees meer...

Trailer musical Impact

Positieve visitatie tweetalig onderwijs mavo

11 mei 2023

Eindexamen

Het is een spannende tijd voor onze examenkandidaten. Vanaf donderdag 11 mei moeten de leerlingen uit mavo 4, havo 5 en vwo 6 laten zien wat ze allemaal geleerd hebben. We wensen alle examenkandidaten heel veel succes en hopen op mooie resultaten! Op woensdag 14 juni krijgen de leerlingen de uitslag. De leerlingen die nog […]

Lees meer...

11 april 2023

18 en 19 april Heathers the musical

Op dinsdag 18 en woensdag 19 april is de uitvoering van ‘Heathers de musical’ op school! Heathers the musical’ is een Engelstalige musical met veel zang, dans en acteertalent. Deze musical is bijna helemaal door leerlingen opgezet, uitgezocht en ingestudeerd. Ze hebben het decor en de choreo gemaakt en een aandeel in de musicalband. Ze […]

Lees meer...

Kennismaken Farel College