Farel College

Overstap naar Microsoft Office 365

7 juni 2022

In het weekend van 25 en 26 juni stapt het Farel College over op Microsoft Office 365. Wanneer op vrijdag 24 juni na 17.00 uur een e-mail gestuurd wordt, kan het zijn dat dit bericht in ‘het niets’ verdwijnt. De overstap is technisch geregeld, alleen duurt het enige tijd voordat dit wereldwijd op allerlei servers is verwerkt. Het kan variëren van enkele uren tot een paar dagen. Mail ons bij voorkeur niet vanaf vrijdag 24 juni 17.00 uur tot zondag 26 juni 24.00 uur.

Wat verandert er?

Onze leerlingen worden apart geïnformeerd over de veranderingen die deze overstap met zich mee brengt. Vanaf bovengenoemd weekend lezen de leerlingen hun e-mail in Microsoft Outlook en werken ze in bekende programma’s als Word, Excel en PowerPoint. Dat kunnen ze zowel online doen, als lokaal op hun laptop. Iedere leerling mag op maximaal vijf computers het Office-pakket te installeren.

De Google-omgeving die nu door onze leerlingen wordt gebruikt, houden we nog minstens één jaar in de lucht. Zij raken dus geen spullen kwijt en kunnen eventueel documenten van de ene naar de andere digitale werkomgeving overzetten. Werken in de nieuwe omgeving wordt aan het begin van het volgend schooljaar door docenten en mentoren verder begeleid.

Nieuws

18 april 2024

Vacature docent geschiedenis / maatschappijleer

Lees meer...

Vacature docent godsdienst

8 april 2024

The Soapbox Challenge

Wat zijn we trots op onze leerlingen…!

Lees meer...

Project burgerschap en sociale stage

2 april 2024

Vacature docent Engels

Wil jij onderdeel zijn van een enthousiaste vakgroep en breng jij jouw passie voor de Engelse taal graag over op onze leerlingen? Dan zoeken wij jou.., als docent Engels bij ons op school! Bekijk hier onze vacature

Lees meer...

18 maart 2024

De digitale aanmeldweek komt eraan!

We kijken er enorm naar uit om nieuwe leerlingen te verwelkomen op onze wereldschool!

Lees meer...

Farel Academy Day

14 maart 2024

Farel Reflectie in Sint Joriskerk

Op dinsdag 19 maart start om 18.15 uur een bijzondere avond in de Sint Joriskerk in Amersfoort voor de leerlingen uit havo 4 en vwo 5. De avond begint met een gezamenlijke reflectie met diverse sprekers en muzikanten. Daarna kunnen leerlingen verschillende workshops volgen waarvoor zij zich tijdens de godsdienstles hebben ingeschreven. Hiervoor staan diverse […]

Lees meer...

14 maart 2024

Surveillanten gezocht

Tijdens toetsweken en de centrale examens hebben we veel surveillanten nodig. We horen regelmatig dat ouders, opa’s, oma’s, buren of gepensioneerden het leuk vinden om hier een steentje aan bij te dragen. Kent u iemand, of vindt u het zelf leuk om (met vergoeding) ons één of meerdere dagdelen te ondersteunen? Stuur dan een mail […]

Lees meer...

Voorbereiding examens