Farel College

Literair Café 7

15 april 2021

Het Literair Café 20/21 gaat haar laatste ronde in. Wij komen dit schooljaar nog twee keer bij elkaar, op 21 april en 9 juni. Dit keer ‘reizen’ wij naar India waar wij samen met een jongetje uit een sloppenwijk, een zaak proberen op te lossen. De roman ‘Djinn patrouille op de Paarse Lijn’ van de Indiase journaliste Deepa Anappara is een vermakelijke detective en een wereldwijd succes. De roman geeft een kijkje in het India van nu. Dit maakt het boek spannend en leerzaam voor jong en oud.

Wij nodigen leerlingen, ouders en docenten uit om op 21 april tijdens het online Literair Café 7 voorproefje te nemen op deze boeiende recente roman. Je hoeft het boek nog niet gelezen te hebben. De avond duurt van 19:30 tot 21:00 uur. Meld je aan via deze link: https://forms.gle/UdBaTq4y1W5erm71A  Wij zien je graag!

Geraldien Quadout, Eric Westerhof en Julia Klosowski

Nieuws

18 april 2024

Vacature docent geschiedenis / maatschappijleer

Lees meer...

Vacature docent godsdienst

8 april 2024

The Soapbox Challenge

Wat zijn we trots op onze leerlingen…!

Lees meer...

Project burgerschap en sociale stage

2 april 2024

Vacature docent Engels

Wil jij onderdeel zijn van een enthousiaste vakgroep en breng jij jouw passie voor de Engelse taal graag over op onze leerlingen? Dan zoeken wij jou.., als docent Engels bij ons op school! Bekijk hier onze vacature

Lees meer...

18 maart 2024

De digitale aanmeldweek komt eraan!

We kijken er enorm naar uit om nieuwe leerlingen te verwelkomen op onze wereldschool!

Lees meer...

Farel Academy Day

14 maart 2024

Farel Reflectie in Sint Joriskerk

Op dinsdag 19 maart start om 18.15 uur een bijzondere avond in de Sint Joriskerk in Amersfoort voor de leerlingen uit havo 4 en vwo 5. De avond begint met een gezamenlijke reflectie met diverse sprekers en muzikanten. Daarna kunnen leerlingen verschillende workshops volgen waarvoor zij zich tijdens de godsdienstles hebben ingeschreven. Hiervoor staan diverse […]

Lees meer...

14 maart 2024

Surveillanten gezocht

Tijdens toetsweken en de centrale examens hebben we veel surveillanten nodig. We horen regelmatig dat ouders, opa’s, oma’s, buren of gepensioneerden het leuk vinden om hier een steentje aan bij te dragen. Kent u iemand, of vindt u het zelf leuk om (met vergoeding) ons één of meerdere dagdelen te ondersteunen? Stuur dan een mail […]

Lees meer...

Voorbereiding examens