Farel College

Farel Academy Day

14 maart 2024

Op donderdag 23 mei gaan de leerlingen van vwo 4 en 5 tijdens de Farel Academy day aan de slag met de vraag: hoe ziet het leven na mijn studie eruit? Aan de hand van casussen denken ze na over mogelijke oplossingen en leren ze wat bijvoorbeeld een farmaceut, architect, politieagent, advocaat, CEO, internist, ondernemer, fysiotherapeut, consultant of makelaar nu eigenlijk doen.

We zijn nog op zoek naar mensen die op 23 mei een casus in willen brengen!

Heeft u een hbo of universitaire studie achter de rug en kunt u een mooie, concrete en complexe casus voorleggen op 23 mei (bij voorkeur geneeskunde of zorg)? Of weet u iemand die dit wil doen? Neem dan contact op met de heer Roos (roosl@farel.nl). Het zou echt heel fijn zijn als we een mooi aanbod hebben van verschillende beroepsgroepen! Ook voor vragen over deze dag kunt u terecht bij de heer Roos.

Nieuws

18 april 2024

Vacature docent geschiedenis / maatschappijleer

Lees meer...

Vacature docent godsdienst

8 april 2024

The Soapbox Challenge

Wat zijn we trots op onze leerlingen…!

Lees meer...

Project burgerschap en sociale stage

2 april 2024

Vacature docent Engels

Wil jij onderdeel zijn van een enthousiaste vakgroep en breng jij jouw passie voor de Engelse taal graag over op onze leerlingen? Dan zoeken wij jou.., als docent Engels bij ons op school! Bekijk hier onze vacature

Lees meer...

18 maart 2024

De digitale aanmeldweek komt eraan!

We kijken er enorm naar uit om nieuwe leerlingen te verwelkomen op onze wereldschool!

Lees meer...

Farel Academy Day

14 maart 2024

Farel Reflectie in Sint Joriskerk

Op dinsdag 19 maart start om 18.15 uur een bijzondere avond in de Sint Joriskerk in Amersfoort voor de leerlingen uit havo 4 en vwo 5. De avond begint met een gezamenlijke reflectie met diverse sprekers en muzikanten. Daarna kunnen leerlingen verschillende workshops volgen waarvoor zij zich tijdens de godsdienstles hebben ingeschreven. Hiervoor staan diverse […]

Lees meer...

14 maart 2024

Surveillanten gezocht

Tijdens toetsweken en de centrale examens hebben we veel surveillanten nodig. We horen regelmatig dat ouders, opa’s, oma’s, buren of gepensioneerden het leuk vinden om hier een steentje aan bij te dragen. Kent u iemand, of vindt u het zelf leuk om (met vergoeding) ons één of meerdere dagdelen te ondersteunen? Stuur dan een mail […]

Lees meer...

Voorbereiding examens