Farel College

50-minuten rooster vanaf maandag 24-6

23 juni 2019

De laatste week van juni is een warme, zonnige week. Gezien de weersverwachting wordt er op maandag 24, dinsdag 25 en woensdag 26 juni gewerkt met een 50-minuten rooster. Op woensdag wordt besloten of dat voor donderdag 27 juni ook zal gelden.

(UPDATE woensdag 26-6):

Woensdag 26 juni was het minder warm dan de afgelopen dagen. Donderdag zal het naar verwachting nog iets minder warm zijn, maar vrijdag stijgt de temperatuur weer. In ons schoolgebouw blijft het onverminderd warm. Dat betekent dat we ook donderdag met het 50-minuten rooster werken.
Vrijdag 28 juni start voor een aantal klassen de toetsweek en daarom draaien wij vanaf deze dag met het ‘gewone’  70-minuten rooster.

 

Nieuws

18 april 2024

Vacature docent geschiedenis / maatschappijleer

Lees meer...

Vacature docent godsdienst

8 april 2024

The Soapbox Challenge

Wat zijn we trots op onze leerlingen…!

Lees meer...

Project burgerschap en sociale stage

2 april 2024

Vacature docent Engels

Wil jij onderdeel zijn van een enthousiaste vakgroep en breng jij jouw passie voor de Engelse taal graag over op onze leerlingen? Dan zoeken wij jou.., als docent Engels bij ons op school! Bekijk hier onze vacature

Lees meer...

18 maart 2024

De digitale aanmeldweek komt eraan!

We kijken er enorm naar uit om nieuwe leerlingen te verwelkomen op onze wereldschool!

Lees meer...

Farel Academy Day

14 maart 2024

Farel Reflectie in Sint Joriskerk

Op dinsdag 19 maart start om 18.15 uur een bijzondere avond in de Sint Joriskerk in Amersfoort voor de leerlingen uit havo 4 en vwo 5. De avond begint met een gezamenlijke reflectie met diverse sprekers en muzikanten. Daarna kunnen leerlingen verschillende workshops volgen waarvoor zij zich tijdens de godsdienstles hebben ingeschreven. Hiervoor staan diverse […]

Lees meer...

14 maart 2024

Surveillanten gezocht

Tijdens toetsweken en de centrale examens hebben we veel surveillanten nodig. We horen regelmatig dat ouders, opa’s, oma’s, buren of gepensioneerden het leuk vinden om hier een steentje aan bij te dragen. Kent u iemand, of vindt u het zelf leuk om (met vergoeding) ons één of meerdere dagdelen te ondersteunen? Stuur dan een mail […]

Lees meer...

Voorbereiding examens